Новим лідером британських лейбористів став Ед Мілібенд

Лейбористська партія Британія обрала своїм новим лідером 40-річного Еда Мілібенда, який випередив свого старшого брата - Девіда Мілібенда.

У Великобританії опозиційна Лейбористська партія, яка програла останні парламентські вибори, обрала нового лідера замість екс-прем'єра Гордона Брауна, який склав із себе повноваження.

Лейбористів очолив 40-річний Ед Мілібенд, колишній міністр з питань енергетики та зміни клімату. Він випередив інших кандидатів, у тому числі – свого старшого брата Девіда Мілібенда, який за прем'єрства Брауна очолював МЗС Великобританії.

За Еда Мілібенда проголосували більшість представників трьох провідних сил партії - парламентської та європарламентської фракцій, членів Лейбористської партії на місцях і британських профспілок.

Після обрання Ед Мілібенд пообіцяв у своєму блозі, що проведе реформи в партії, які дозволять на наступних виборах змістити чинну урядову коаліцію.

Суперники Мілібенда в перегонах за лідерство вже звинуватили братів у тому, що вони перетворили передвиборчу кампанію на мильну оперу.

Проте, на думку ЗМІ, багато в чому завдяки протистоянню двох братів у центрі уваги опинилася інша, більш важлива тема - в якому напрямку поведе свою партію новий лідер і чи зможе Лейбористська партія зібратися з силами і кинути в найближчому майбутньому виклик правлячій коаліції.

За даними спостерігачів, Ед Мілібенд зумів представити себе як кандидат, який уособлює зміни. На відміну від старшого брата, достатньо тісно пов'язаного з політикою Тоні Блера, Ед вважає за краще дистанціюватися від спадщини автора концепції "нових лейбористів". Крім того, на відміну від Девіда, він завжди виступав проти війни в Іраку.

Читайте також:

У Британії підвищено рівень терористичної загрози

Гордон Браун кричав на Блера перед відставкою: "Ти зруйнував моє життя!"

Тоні Блер не шкодує, що вв'язався у війну в Іраку

Віце-президент Ірану: британці - нація придурків, керованих мафією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: