Новим прем'єр-міністром Японії стане Йосіхіко Нода

Демократична партія Японії обрала нового лідера: таким чином, на чолі уряду Японії стане шостий прем'єр за останні п'ять років.

Лідером правлячої в Японії Демократичної партії, який має стати новим прем'єр-міністром країни, обрано міністра фінансів Йосіхіко Нода.

У другому турі голосування Нода набрав 215 голосів депутатів, що представляють Демократичну партію. Його суперника, міністра торгівлі Банрі Кайєду, підтримали 177 депутатів.

54-річний Нода вважається прихильником жорсткої фінансової політики. На вівторок, 30 серпня, заплановано голосування по кандидатурі прем'єра в парламенті, де у демократів та їхніх партнерів більшість місць.

Таким чином, на чолі уряду Японії стане шостий прем'єр за останні п'ять років (за законодавством, термін повноважень глави уряду становить чотири роки).

Вибори нового лідера відбулися після того, як чинний прем'єр Японії Наото Кан подав у відставку з посад лідера партії і глави уряду. Кана критикували за недостатньо активні дії з ліквідації наслідків нещодавнього землетрусу і викликаної ним аварії на АЕС "Фукусіма".

Йосіхіко Нода народився 20 травня 1957 року в місті Фунабасі, закінчив один з найпрестижніших приватних навчальних закладів Японії університет Васеда, а також Інститут Мацусіта, де вивчав питання державного управління та менеджменту.

Політичну кар'єру почав в 1987 році. З 1998 року входив до складу Демократичної партії Японії. На початку червня 2010 року був призначений на посаду міністра фінансів.

Читайте також:

Moody's знизило рейтинг Японії

Рівень радіації на "Фукусіма-1" досяг рекордної позначки

Японія витратить на відновлення після землетрусу 150 мільярдів доларів

У Японії після руйнівного землетрусу зросла кількість самогубств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: