Новим президентом Філіппін став син колишньої глави держави

Новим президентом Філіппін офіційно проголошено 50-річного голову ліберальної партії Бенігно Акіно.

Конгрес Філіппін офіційно проголосив сенатора Бенігно Акіно 15-м президентом країни. Віце-президентом став Джежомар Біна, який раніше займав пост префекта ділового району Макаті в центрі філіппінської столиці.

Акіно і Бінай перемогли у боротьбі за дві вищі посади в манільській адміністрації за підсумками загальних виборів, що відбулися місяць тому. За кандидатуру Акіно проголосувало 15,2 млн виборців або 42 відсотки від загальної кількості громадян країни, які взяли участь у виборах.

Другим у президентській гонці став колишній президент Джозеф Естрада з 9,5 млн голосів, а другим у боротьбі за посаду віце-президента - сенатор Мар Рохас, який поступився Бінаю всього 700 тис голосів.

50-річний Акіно - представник однієї з найбільш шанованих на Філіппінах сімей політичних діячів. Його мати - екс-президент Корасон Акіно померла в липні минулого року, а батько - Беніто Акіно-старший вбитий в 1980-х роках, борець з режимом філіппінського диктатора Маркоса.

Церемонія передачі влади в країні новому главі держави пройде 30 червня - в останній робочий день  президента Глорії Макапагал Арройо.

Читайте також:

На виборах президента Філіппін перемагає син убитого опозиціонера

На Філіппінах почалися загальні вибори

На півдні Філіппін оголошено військовий стан

Жертвами передвиборчої компанії на Філіппінах стали 52 людини

ВідеоНовим президентом Філіппін став син колишньої глави держави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: