Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новиною про смерть Карімова не хочуть псувати День незалежності - узбецькі ЗМІ

Офіційних новин про стан лідера Узбекистану немає.

Влада Узбекистану вже майже добу не підтверджує та не спростовує інформації про смерть президента Іслама Карімова, йдеться у ТСН.12:00.

За даними інформаційного агентства "Фергана" він помер після інсульту. Про смерть Карімова з посиланням на узбецьких медиків повідомляють також місцеві правозахисники.

Місцеві журналісти пояснюють, що причиною замовчування теми хвороби або смерті президента Узбекистану може бути з одного боку - День незалежності, який країна відзначатиме 1 вересня, і можновладці не хочуть затьмарювати свято поганою новиною. З іншого боку - верхівка влади не озвучить про хворобу або смерть Карімова, поки не визначиться стосовно кандидатури на посаду президента.

Два дні тому у Ташкенті заявили, що Карімова шпиталізували з інсультом, цю інформацію підтвердила старша донька президента. Відтоді жодної інформації з офіційних джерел немає.

"Якщо припустити, що ті, хто каже, що він помер, праві, то виходить, що влада відкладає чи замовчує його смерть. Основною причиною в цьому випадку може бути якась невпевненість у наступнику чи взагалі наслідках", - прокоментував ТСН директор узбецької служби "Радіо Свобода" Алішер Сіддік.

Іслам Карімов очолював Узбекистан 25 років, попри те, що конституція країни забороняє одній людини перебувати на найвищий посаді більше двох разів поспіль.

Відео Влада Узбекистану досі не зреагувала на інформацію про смерть Іслама Карімова

Залиште свій коментар

Вибір редакції