Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий голова МЗС Німеччини пообіцяв докласти зусиль для припинення конфлікту в Україні

Гайко Маас заявляє, що миритися із анексією Криму і агресією проти України не можна.

Новопризначений міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив у середу, 14 березня, що, як і його попередники, докладатиме зусиль для розв'язання української кризи.

"З анексією Криму Росією, що порушує міжнародне право, і тривалою агресією проти України миритися не можна", - наголосив Маас у першій промові після вступу на посаду, цитує інформагенція Reuters.

ВідеоМеркель вчетверте обрали на посаду канцлера Німеччини

Цього разу найвища посада в країні далася їй особливо складно. "За" проголосували 364 депутати, 315 – "проти". У залі парламенту Меркель підтримували її чоловік і мама, якій майже 90 років. На виході із будівлі бундестагу на Меркель спробував напасти невідомий, але його вчасно затримала охорона.

Меркель вчетверте обрали на посаду канцлера Німеччини

Маас зазначив, що Німеччина і надалі наполягатиме на втіленні в життя Мінських домовленостей, додавши при цьому, що Росія залишається найбільшим сусідом Європи.

"Ми потребуємо конструктивних каналів діалогу на максимальній кількості рівнів і з належною серйозністю з обох боків, - пояснив Маас. - Однак якщо Росія й далі відмежовуватиметься, або ж навіть визначатиме себе як противника Заходу, то ми жалкуватимемо про це. В будь-якому разі це змінить реальність нашої зовнішньої політики".

Маас прокоментував також ситуацію довкола конфлікту Лондона з Москвою через отруєння подвійного агента Сергія Скрипаля. "Ми всерйоз сприймаємо оцінку британського уряду і розчаровані тим, що Росія не видається готовою докласти зусиль для прояснення (цієї справи - Ред.)", - заявив німецький міністр. Він додав, що Берлін "цілком розуміє", чому Великобританія зреагувала на отруєння Скрипаля санкціями.

Нагадаємо, 14 березня було приведено до присяги новий німецький уряд. Гайко Маас змінив на посаді міністра закордонних справ Німеччини іншого представника соціал-демократів Зіґмара Ґабріеля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції