Новий хороший цар. Бабченко пояснив, чому росіяни вибирають Навального

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Черговий "новий хороший цар" з часом розуміє, що нічого в Росії змінити неможливо, і починає нову війну в Чечні, вважає журналіст.

Росіянам не потрібна демократія, як і "сильна рука", вважає російський військовий журналіст Аркадій Бабченко.

"В Росії завжди вибирався новий хороший цар замість старого поганого. Потім новий хороший ставав старим поганим, і замість нього знову обирався новий хороший", - зазначив Бабченко в інтерв'ю ТСН.uа.

Аркадій Бабченко, інтерв'ю_9
фото: Юлія Желонкіна
Аркадій Бабченко

При цьому він зазначив, що та ж історія відбувається зараз і з Олексієм Навальним, який оголосив про намір брати участь у виборах президента в Росії 2018 року.

"Навального обирають, тому що це новий хороший цар, який прийде і зробить нам всім добре. Але я ось сьогодні прокинувся, і у мене в голові промайнула така думка, що, чорт його знає, напевно, в цій країні так заведено, що кожен раз новий хороший цар приходить: "Ех, роззудись, плече! Розмахнися рука!", "Зараз я зміню всю цю країну", – сідає на трон, починає вивчати, дивиться в одні документи, інші документи, розуміє, що ніхр*на тут змінити неможливо, і починає нову війну в Чечні", - додав журналіст.

Детальніше про плани Кремля читайте в інтерв'ю з Аркадієм Бабченком: Не думаю, що в Кремлі на Україні поставили хрест

Нагадаємо, що 20 липня в Інтернеті пройшли дебати між двома відомими російськими опозиціонерами – лібералом Олексієм Навальним і націоналістом-монархістом Ігорем Гіркиним (Стрєлковим).

Протягом більше години вони говорили про корупцію в Росії, відносини із Заходом і війну на Донбасі. Серед іншого, Стрєлков розповів, де взяв зброю і гроші для захоплення Слов'янська, в черговий раз заявив, що бойовики не збивали "Боїнг", пояснив, чому не воює на Донбасі і спрогнозував війну між Україною і Росією за Крим.

Дебати отримали широкий відгук у користувачів соцмереж. Одні тролили відповіді політиків, інші дивувалися, навіщо Навальному треба було дискутувати з нікому не цікавим терористом Гіркиним. Але більшість користувачів соцмереж зійшлися на думці, що дебати вийшли нудними і "шоу не вийшло".

Залиште свій коментар

Вибір редакції