Новий компромат: Ассанж спеціально рвав презервативи і відбив чужу жінку

Жінки, з котрими Джуліан Ассанж займався сексом, стверджують, що він спеціально рвав презирвативи.

Опубліковано чергові скандальні подробиці особистого життя засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Обидві жінки, з якими близько спілкувався в Швеції Ассанж, стверджують, що не звернулися б до поліції, якщо б він погодився пройти перевірку на ВІЛ. З обома жінками Ассанж займався сексом без презервативів, незважаючи на те, що обидві висловили бажання їх використовувати.

Марк Стівенс, адвокат Ассанжа, заявив, що вже після контактів з жінками його підзахисний здав аналізи на ВІЛ та інші захворювання, що передаються статевим шляхом, які показали, що вона не інфікована.

Але незважаючи на це, в недавньому минулому засновника сайту WikiLeaks є епізоди, які можуть похитнути його підтримку серед жінок, так і чоловіків теж.

Наприклад, прибувши до Швеції 11 серпня, Ассанж в цей же день почав розважатися негожим чином, стверджує його соратник. Той запросив Ассанжа на вечерю до стокгольмського ресторану "Бейрут". На вечері був присутній сам представник WikiLeaks у Швеції зі своєю дамою, а також подорожуючий по Скандинавії американський письменник з супутницею-англійкою.

З самого початку, заявив американський письменник, Ассанж вів себе по-хамськи. Коли письменник запропонував Ассанжу примірник своєї нової книги, яка отримала хороші відгуки, Ассанж сказав: "Не трудіться, я її тільки викину". Після цього Ассанж і зовсім став ігнорувати американця, зосередившись лише на його дамі.

"Він вів себе так, як ніби вона була самотня і сама по собі, хоча для нього мало бути очевидно, що ми були разом", - поскаржився ображений американець.

Коли жінка вийшла на вулицю покурити, Ассанж приєднався до неї. "Минуло 45 хвилин, але вони все не поверталися. Тоді я пішов подивитися, в чому справа. Вони стояли на вулиці неподалік від ресторану дуже близько один до одного, і Джуліан шепотів їй щось на вухо", - розповів американець. Але навіть будучи поміченими, Ассанж і англійка не повернулися до ресторану.

Решта учасників бенкету покинули ресторан у зв'язку з його закриттям на ніч. Американець озирнувся, побачив Ассанжа, який йшов під руку з його дамою, і запитав його, що відбувається. Тоді Ассанж встав в класичну бійцівську позу, піднявши кулаки... Переночував письменник на самоті.

Не минуло й тижня, як Ассанж вступив у близькі відносини з обома жінками, що звинувачують його тепер в неналежній поведінці сексуального характеру.

Вже два дні по тому він, як стверджується, "згвалтував" першу з них. Презерватив він одягнув тільки у відповідь на її прохання, та й той порвав - причому, впевнена ця жінка, Ассанж зробив це спеціально. Інша жінка визнала, що Ассанж спочатку зайнявся з нею сексом в презервативі, але на ранок вона прокинулась, виявивши що Ассанж займається з нею сексом вже без захисного засобу.

Адвокат Ассанжа стверджує, що заяви жінок не заслуговують довіри, та й інтерес шведської влади до даної справи "вельми незвичайний".

Нагадаємо, 16 грудня Джуліан Ассанж вийшов на волю після дев'ятиденного перебування під вартою в Лондоні.

Читайте також:

Оприлюднено скандальні любовні листи засновника WikiLeaks

Секс-файли Wikileaks

Кастро: Ассанж морально поставив США на коліна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: