Новий лідер бойовиків напав на парламент Чечні, щоб прославитися

Напад на парламент Чечні організував Хусейн Гакаєв, який вийшов з-під контролю Доку Умарова. Новий лідер бойовиків вирішив таким чином заявити про себе.

Бойовики, які напали на будівлю чеченського парламенту в Грозному, входили до бандформування "новоявленого" лідера бандпідпілля Чечні Хусейна Гакаєва.

"За нашою оцінкою, сьогоднішню акцію, метою якої було знищення керівництва парламенту, спланував Гакаєв, який нещодавно демонстративно вийшов з підпорядкування Доку Умарова і вивів також з-під його командування більшість екстремістів в регіоні", - заявив експерт чеченського МВС.

"Напад на парламент і усунення його керівництва - спроба голосно заявити про себе як про самостійного лідера і певне послання закордонним спонсорам", - вважає експерт.

Втім, за його словами, в Грозному відпрацьовують ще кілька версій події. Порушено кримінальну справу за шести статтями Карного кодексу РФ, уточнюються особи нападників.

Польовий командир Гакаєв нещодавно вийшов з підпорядкування Доку Умарова і очолюваного ним "Імарату Кавказ", організувавши в Чечні так званий "Держкомітет оборони - шура маджліс". Гакаєв звинувачується в причетності до організації нападу на родове село Рамзана Кадирова Центорой в серпні цього року.

Нагадаємо, вранці 19 жовтня група бойовиків напала на парламент Чечні. Бойовики проникли до будинку на машині, в'їхавши слідом за автомобілями депутатів республіканського парламенту. Після того, як один з терористів підірвав себе, інші зі стріляниною проникли до будівлі.

За попередніми даними, під час нападу загинули троє людей - двоє співробітників міліції і один цивільний. Ще 17 осіб - шестеро міліціонерів і 11 цивільних - отримали поранення. Бандити ліквідовані.

Читайте також:

У результаті нападу бойовиків на парламент Чечні загинули три людини

Бойовики, які влаштували теракт у парламенті Чечні, знищені

У парламенті Чечні стався теракт: є жертви

Закаєву оголосили кровну помсту за напад на родове гніздо Кадирова

У результаті нападу бойовиків на парламент Чечні загинули три людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: