Новий ляп французького міністра: глава МВС розповів про "відбитки геніталій"

Говорячи про методи, які використовує поліція для упіймання злочинців, міністр внутрішніх справ Франції обмовився і сказав, про геніталії.

Застереження французького міністра внутрішніх справ Бріса Ортефе про "відбитки геніталій" стало новою Інтернет-сенсацією. Взагалі-то він мав на увазі відбитки пальців (empreintes digitales французькою), але, бажаючи відокремити це поняття від інформації, записаної в ДНК (empreintes genetiques), вимовив: empreintes genitales.

Невдале висловлення міністра прозвучало під час інтерв'ю, яке він давав французькій радіостанції RTL і телеканалу LCI і в ході якого обговорював різні методи, які використовує поліція для упіймання злочинців. Свідками застереження стали тисячі і тисячі людей, що подивилися інтерв'ю Ортефе на різних Інтернет-сайтах.

Тим часом, у вересні цього року схожу помилку допустила колишня міністр юстиції Франції Рашида Даті: у ході інтерв'ю, в якому обговорювалися іноземні інвестиційні фонди, замість "інфляції" вона вжила схоже за звучанням слово "фелляция", тобто "оральний секс".

Між іншим, про конфуз пані Даті міністр Ортефе згадував всього лише минулого тижня, коли обговорював ще одне застереження, авторство якої цього разу належало високопоставленому чиновникові кабінету Люку Шатель.

На тлі чуток про те, кому Ніколя Саркозі доручить очолити уряд в результаті майбутньої перетрушування, які останнім часом захлеснули Францію, Шатель заявив: "Президент призначив мене прем'єр-міністром", - але потім поспішно додав: "Я мав на увазі міністром освіти".

Обговорюючи цей інцидент, Ортефе зауважив: "Застереження Шателя куди менш відверте, ніж те, про яке ви всі знаєте". І тепер, як відзначають уїдливі французькі спостерігачі, глава МВС відплатив сам собі тією ж монетою.

Нагадаємо, екс-міністр юстиції Франції Рашида Даті обрушилася з критикою на діяльність інвестиційних компаній. У ході свого виступу вона переплутала слова "інфляція" і "феляція".

Читайте також:

Янукович на Ялтинському саміті оконфузився перед європейцями (відео)

Янукович переплутав футбол з виборами

Янукович оконфузився на зустрічі з Мєдвєдєвим (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: