Він подякував президенту Трампу за високий рівень довіри та можливість очолити цей важливий для країни напрям роботи.

Очільник міністерства охорони здоров'я та соціальних послуг США Алекс Азар зізнався, що в його роду були вихідці з України.

Про це він заявив під час церемонії приведення до присяги в Білому домі, - пише Укрінформ.

"Для мене честь стати сьогодні 24-м міністром охорони здоров'я та соціальних послуг – тут, у Сполучених Штатах. Тільки в Америці випадає така можливість онуку й правнуку іммігрантів з Лівану, України, Англії й Швейцарії", - зауважив Азар під час церемонії в понеділок.

Він подякував президенту Трампу за високий рівень довіри та можливість очолити цей важливий для країни напрям роботи.

Глава Білого дому, зі свого боку, висловив упевненість, що новий міністр "продовжить втілення адміністративних та нормативних змін, необхідних для забезпечення того, щоб громадяни (США - ред.) отримали доступне і якісне лікування".

Нагадаємо. що американський лідер оголосив надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я через "найгіршу наркотичну кризу" в історії США, що охопила країну.

Адміністрація Трампа оголосила опіїдну кризу в державі.

Він назвав ситуацію, що склалася, "небаченою" кризою.

"Настав час звільнити наші громади від цього лиха наркозалежності, - підкреслив глава Білого дому. - Ми можемо стати поколінням, яке покінчить з опіоїдною епідемією, ми можемо це зробити".

Оголошення Трампом надзвичайної ситуації вимагає застосування урядом відповідних дій з метою зменшення наркозалежності серед американського населення, а також скорочення можливостей для наркоділків.

Передбачається, що ці заходи не вимагатимуть значних сум федерального фінансування, проте дозволяють міністру з питань охорони здоров'я застосувати резервні механізми.

Опіоідна криза є однією з основних внутрішніх проблем у США. З початку століття рівень смертності від передозування в країні збільшився в понад чотири рази.

Залиште свій коментар

Вибір редакції