Новий очільник британського МЗС привітав введення санкцій США проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідні заходи свідчать про підтримку США своїх партнерів.

МЗС Великої Британії вітає введення Вашингтоном нового пакету санкцій проти Росії у зв'язку колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у британському Солсбері в березні 2018 року.

Про це у суботу, 3 серпня, написав новий глава МЗС Великої Британії Домінік Рааб у своєму твітері.

"Сьогодні ми вітаємо непохитну підтримку з боку США, які ввели санкції [відповідно до американського закону] про хімічну і біологічну зброю у відповідь на застосування Росією смертельного нервово-паралітичного речовини в Солсбері. Відповідні заходи, які продовжує ухвалювати міжнародна спільнота, показують, що ми не будемо просто стояти і спостерігати за тим, як ця жахлива зброя використовується без будь-яких наслідків ", - зазначив Рааб.

Нагадаємо, раніше Державний департамент Сполучених Штатів Америки оголосив про введення другого пакету санкцій проти Росії через отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у британському Солсбері в березні 2018 року.

ВідеоДо отруєння Скрипалів може бути причетний ще один співробітник ГРУ

У справі отруєння Скрипалів з’явився 4-ий підозрюваний, який також є співробітником Головного розвідувального управління Росії. Зараз розслідувачі намагаються ідентифікувати особу підозрюваного. Наразі відомі імена трьох ГРУвців, які причетні до замаху на російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки в британському Солсбері.

До отруєння Скрипалів може бути причетний ще один співробітник ГРУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції