Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий "президент" невизнаного Придністров'я не готовий обговорювати входження до складу Молдови

Він додав, що з Молдовою має намір вибудовувати добросусідські відносини.

"Президент" невизнаного Придністров'я Вадим Красносельський заявив, що готовий зустрітися з молдавським лідером Ігорем Додоном, однак не має наміру з ним обговорювати політичний статус республіки.

Про це повідомляє "Лента.ру".

"Буду ґрунтуватися на виборі народу, який однозначно висловився за незалежність з подальшим входженням до складу великої Росії", — заявив Красносельський.

Він додав, що з Молдовою має намір вибудовувати добросусідські відносини, обговорювати економічні, гуманітарні питання, проблеми визнання придністровських документів і номерних знаків.

За словами Красносільського, ейфорії від заяв Додона він не відчуває, так як Молдова є парламентською республікою, а більшість депутатів підтримують проєвропейську зовнішню політику.

Додамо, що раніше екс-"президент" невизнаної "Придністровської молдавської республіки" Євген Шевчук виступив проти виведення російських військ з регіону.

"Російська група військ, яка відіграє ключову роль у "миротворчої операції на Дністрі, являє собою унікальний приклад "миротворчості", — зазначив Шевчук.

Нагадаємо, що Україна готова надати "зелений коридор" для евакуації російських військ і озброєння, яке розміщено в селі Кобасна у невизнаному Придністров'ї. До такого висновку дійшли міністри оборони України і Республіки Молдова Степан Полторак і Анатол Шалару.

За словами Шалару, озброєння, яке перебуває на військових складах у селі Кобасна, становлять значну небезпеку для жителів як Молдови, так і для України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції