Новий проект Мавроді МММ-2011 офіційно визнали фінансовою пірамідою

Експертна рада при антимонопольній службі РФ назвала новий проект Сергій Мавроді фінансовою пірамідою і порадила кваліфікувати це як підготовку до шахрайства.

Новий проект Сергія Мавроді МММ-2011 є фінансовою пірамідою. Такий висновок оприлюднила експертна рада з фінансових ринків при Федеральній антимонопольній службі (ФАС) Росії.

Заступник глави ФАС Андрій Кашеваров заявив, що експерти відомства "готові зробити висновок за підсумками обговорення та направити його до правоохоронних органів".

"Далі кваліфікація - за правоохоронними органами", - резюмував Кашеваров.

За його словами, слідство зможе кваліфікувати дії Мавроді за статтею 30 КК РФ як приготування до злочину, пов'язавши це зі статтею 159 - шахрайство.

Зокрема, пояснив Кашеваров, у схемі МММ-2011 не було задекларовано, що обіцяні доходи можуть бути реально отримані та виведені із системи. "На мій погляд, це обман", - сказав він.

Знаменитий аферист Сергій Мавроді, який у 1990-х роках заснував фінансову піраміду МММ, на початку січня заявив про запуск нового проекту "МММ-2011: Ми можемо багато", учасникам якого він пообіцяв прибуток у 20% на місяць, пенсіонерам - 30%, а прибутковість за рік, за його словами, становитиме 240-360%.

Як розповів Мавроді, учасникам нового проекту необхідно буде завести два гаманці в системі електронних платежів WebMoney. Адміністрація платіжної системи заявила, що не допустить створення фінансових пірамід і буде уважно відстежувати підозрілу активність користувачів WebMoney.

Представник російського Мінфіну Сергій Барсуков вже назвав схему Мавроді "черговим цинічним обманом". Жертвами МММ на початку 1990-х стали мільйони вкладників (за різними оцінками - від 10 мільйонів до 15 мільйонів людей). Мавроді був засуджений до 4,5 років позбавлення волі за розкрадання коштів вкладників і у травні 2007 року вийшов на волю.

Читайте також:

Мавроді звернувся до Путіна зрозумілою йому мовою: "следи за метлой" (відео)

Мавроді похвалився, що на його нову піраміду вже повелися тисячі

Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

Сергій Мавроді розкрив помилки Бернарда Медоффа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: