Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий речник "Ісламської держави" закликав бойовиків не відступати

Він створив голосове повідомлення. 

Новий речник "Ісламської держави" закликав своїх бійців не тікати від наступів очолюваної США коаліції в Іраку та Сирії.

Аби аль-Хассан аль-Мухаджир створив голосове повідомлення і сказав бійцям не залишати поле бою, а також пообіцяв їм перемогу, передає Middle East Eye.

Раніше місце Аби аль-Хасан аль-Мухаджира займав Абу Мухаммада аль-Аднан, який був убитий цього року в результаті авіаудару очолюваної США коаліції.

Нагадаємо, операція зі звільнення другого найбільшого міста Іраку, яке більше двох років контролюється терористичним угрупованням "Ісламська держава", почалася ще в березні. Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді пообіцяв повернути місто іракцям до кінця нинішнього року. У серпні урядові сили Іраку звільнили містечко Каяра, що й відкрило шлях до Мосулу.

Військово-повітряні сили Іраку в ніч на 16 жовтня скинули листівки на захоплений бойовиками "ІД" Мосул. Таким чином вони попередили місцевих мешканців про майбутній штурм. Людей просили не панікувати і залишатися у своїх будинках, а також не відвідувати деякі міські райони.

У ніч проти 17 жовтня прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді повідомив початок операції зі звільнення Мосула від терористичної організації "ІД".

А вже 4-5 листопада іракські урядові війська з боєм прорвалися у східну околицю Мосула під назвою Захра. Частини спецназу продовжують вуличні бої з арьергардом бойовиків угруповання "Ісламська держава".

Залиште свій коментар

Вибір редакції