Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий рік - нові ядерні погрози. Чим можуть закінчитися грізні заяви лідерів США та КНДР

Експерти кажуть, що заяви Трампа значно пом'якшали.

Між американським і північно-корейським лідерами вчергове спалахнули словесні баталії. Кім Чен Ин стверджує, що може вдарити по Сполучених Штатах і має для цього спеціальну кнопку. У відповідь Трамп кепкує, що його кнопка ще більша.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

У новому році - знову за старе. Дональд Трамп та Кім Чен Ин вкотре обмінялися ядерними погрозами. Сперечаються - хто ж дужчий.

"Лідер Північної Кореї заявив, що ядерна кнопка - завжди у нього на столі. Будь ласка, нехай хто-небудь з цього виснаженого і голодуючого режиму повідомить Кім Чен Ину, що в мене також є ядерна кнопка. Але вона значно більша і потужніша за його кнопку, і вона працює!"

Твіт президента Сполучених Штатів неабияк налякав користувачів, адже ядерні погрози - це не жарти.

Однак експерти переконують - заяви Трампа значно пом'якшали і нового загострення не буде.

"Раніше Трамп грозився "вогнем і люттю", тепер заяви змінилися. Ми говоримо - ми можемо впоратися із вами, не хвалися своєю кнопкою, моя кнопка - більша. Як хлопчики маленькі!", - говорить британський аналітик Джеймс Гоар.

Поки Трамп хизується, дипломати вкотре закликають світ тиснути на КНДР, допоки Пхеньян не відмовиться від ядерних та ракетних розробок.

"Цивілізований світ має лишатися єдиним у протистоянні розвитку ядерного арсеналу КНДР. Ми ніколи не визнаємо ядерну Північну Корею", - каже постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі.

Тим часом у Мережі Трампа висміяли та нагадали йому суперечку з Марком Рубіо, сенатором, який теж претендував на президентське крісло. Два роки тому Рубіо кепкував з розміру рук Дональда Трампа.

"Ви бачили його руки? Вони ж отакі!", - сказав тоді Рубіо.

"Мені такого ще не казали! Зазвичай люди говорили - Дональде, в тебе найкрасивіші руки!", - відповів Трамп.

Проте, який би розмір рук не був би у Трампа, насправді натискати жодної кнопки йому не треба. Для термінового використання ядерної зброї достатньо лише наказу.

Тим часом Північна Корея відкриває транскордонний канал зв'язку з Південною Кореєю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції