В Мексиканській затоці буксир зіткнувся з нафтовою платформою

На північ від місця, де стався найбільший нафтовий розлив у Мексиканській затоці, зіткнулося буксирне судно з устаткуванням гирла свердловини, з якої нафту вже не видобувають.

Новий розлив нафти стався в районі Мексиканської затоки в результаті зіткнення буксирного судна з устаткуванням гирла свердловини, з якої нафту вже не видобувають.

Аварія сталася на озері Мад-Лейк, на північ від центру найзначнішої для цього регіону екологічної катастрофи, що сталася після пошкодження свердловини родовища британської корпорації British Petroleum (BP).

Капітан буксирного судна повідомив, що свердловина не була достатньо освітлена, як того вимагають правила. Власником свердловини є компанія Cedyco Corp. зі штаб-квартирою в Х'юстоні. Однак, за словами влади, зв'язатися з представниками компанії не вдалося.

За словами представників Берегової охорони США, в даний час проводяться роботи з ліквідації наслідків події. Зокрема, навколо місця розливу нафти встановлюють захисні бонні огорожі, покликані не допустити подальшого розповзання нафтової плями.

Нафту з поверхні води затоки планується відкачувати за допомогою спеціальних суден-нафтозбиральників, які виявилися неподалік, оскільки були задіяні в операції з ліквідації наслідків набагато більш масштабного розливу нафти на родовищі ВР.

Точна кількість нафти, яка витекла поки невідома, однак, на думку влади, що 2-кіліметровая плівка на поверхні води, яка утворилася в результаті - "дуже маленька" шкода в порівнянні з наслідками катастрофи в Мексиканській затоці.

Озеро Мад-Лейк входить в систему заплавних озер на північ від затоки Баратарія. Даний район вже став "жертвою" розливу нафти, що почався після події 20 квітня вибуху і пожежі на плавучій буровій платформі, яка знаходилася приблизно в 210 км на південний схід від Нового Орлеана (штат Луїзіана).

Нагадаємо, нафтова катастрофа біля узбережжя США почалася 20 квітня 2010р. з вибуху метану на платформі Deepwater Horizon, яка перебувала під управлінням BP. Через два дні платформа затонула, а з пошкодженої свердловини на глибині 1,5 км почала витікати нафта. З моменту аварії в Мексиканську затоку, за різними даними, потрапило від 354 до 698 млн л нафти, що зробило її найбільшої нафтової катастрофою в історії США. Екосистемі штатів Алабама, Міссісіпі, Луїзіана і Флорида завдано серйозної шкоди.

Читайте також:

З розливом нафти в Мексиканській затоці буде боротися НДІ з Тюмені

Корпорація BP підтвердила зміну гендиректора

BP продовжить роботу в Мексиканській затоці

ВідеоВ Мексиканській затоці буксир зіткнувся з нафтовою платформою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: