Про знімання, Джона Сноу та емоції. Емілія Кларк розповіла про останній сезон "Гри престолів"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавиця ролі Дейєнеріс розповіла про фінал серіалу.

Виконавиця ролі Дейєнеріс Таргаріен в популярному серіалі "Гра престолів" актриса Емілія Кларк вважає, що кінцівка восьмого сезону має певну завершеність та дає відповіді на багато запитань.

Про це вона розповіла під час інтерв'ю "Амедіатеці" .

Про фінал серіалу

Кларк зізналася, що після того, як наприкінці сьомого сезону багато персонажів залишилися в неоднозначному становищі, наступний сезон має розставити всі крапки над "і".

"Взагалі багатьох персонажів в кінці сьомого сезону залишили в підвішеній ситуації. Можу сміливо заявити, що через шість епізодів все це вирішиться - висіти ніхто не залишиться, – розповіла вона. – Хоча, чесно кажучи, на всі запитання відповісти неможливо. Напевно, поки вони відповідають на одне запитання, у вас може виникнути ще п'ять зустрічних. Але, по-моєму, кінцівка вийшла дуже цілісною".

Щодо самого фіналу сезону, то актриса зізналася, що була вражена ним, як і інші актори.

"Нам розіслали сценарій, і я присвятила його читанню всю другу половину дня. Коли закінчила, я просто взяла ключі, вийшла з дому і безцільно бродила Лондоном години три, не менше. Мені треба було укласти у себе в голові все, що відбулося. Не знаю, чи можна це вважати повноцінним шоком, але це точно був катарсис", - поділилася враженнями Емілія Кларк.

Про стосунки її Дейєнеріс та Джона Сноу

Щодо стосунків ключових персонажів серіалу. Кларк не захотіла розкривати таємниці та робити спойлери, лише пообіцяла, що ситуація стане ще цікавішою.

"Не буду спойлерити, але їх спорідненість ще зіграє свою роль. А поки, на кінець сьомого сезону, Дені і Джон - зайчики і ідеально один одному підходять, хіба ні? Вони дуже схожі, їх багато що об'єднує, і він спонукає її до прагнення чесності і відкритості, а це для неї досить нове почуття. Загалом, цікаві у них стосунки. А стануть ще цікавіше", – розповіла Кларк.

Про останній день знімань та останню сцену

Акторка зізналася, що остання її сцена у фільмі зайняла кілька годин знімань, а поспостерігати за нею вирішили дуже багато тих, хто доклав зусиль для створення серіалу.

"Члени знімальної групи прийшли з інших павільйонів, тому що вони знали, що це буде моя остання сцена. У нас за кадром ставало вже дуже тісно, ​​а режисер все повторював: "Ох ні, вибач, треба ще кілька дублів", або "Спробуємо ракурс поміняти", або "Давайте світло приглушить трохи". І всі слухняно стояли і чекали години три, поки ми закінчимо", – пригадала вона.

Також Емілія Кларк згадала, про невдалу фінальну промову та емоції, коли прийшло усвідомлення, що серіал все ж закінчився.

"Кожного актора основного складу вшанували проводами з почестями. Але коли я взялася за мікрофон що-небудь сказати, я не могла навіть закінчити перше речення, щоб моє обличчя не перетворилося в Ніагарський водоспад. Мій брат був в знімальній групі, він записував відео на телефон, і коли показав мені запис, я така: "Божечки, ні чорта ж не розібрати, що я там говорю! Ридати і одночасно говорити промови - погана ідея". А потім Девід і Ден влаштували мені прощальну вечерю, і саме там я сиділа в обнімку з келихом вина і скаржилася всім навколо: "Я вже стільки випила, чому мені не стає легше?" Така ось страшенно сумна історія", - додала актриса.

Як повідомлялося, британо-американський актор Річард Брейк, відомий за роллю Короля Ночі у серіалі "Гра Престолів" невдовзі відвідає Київ. 1 і 2 червня актор стане спеціальним гостем тематичного фестивалю, де поспілкується з прихильниками серіалу і проведе автограф-сесію. 

Відео"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Останній сезон серіалу "Гри престолів" знімали 2 роки. На нього витратили 90 мільйонів доларів. Напередодні прем'єри фінального сезону герої серіалу вже виходили з лондонського Тауера, з'явились вони і на українських вулицях. Про матір драконів в індустріальному Запоріжжі та Джона Сноу на столичній Оболонській набережній – у сюжеті.  

"Гра престолів": українськими містами пройшлися персонажі популярного серіалу

Залиште свій коментар

Вибір редакції