Новий склад Єврокомісії на чолі з фон дер Ляєн розпочав свою роботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оновлена Єврокомісія стала до роботи 1 грудня.

Від початку грудня офіційно розпочав роботу новий склад Європейської комісії на чолі з Урсулою фон дер Ляєн.

Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії

Перше засідання нового складу Єврокомісії має відбутися 4 грудня.

"Ми будемо однією командою, яка працює в загальних європейських інтересах. Шлях буде важким, завдання буде непростим. Але разом ми можемо це зробити. Нехай живе Європа", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, від першого грудня офіційного стартував мандат нового глави Європейської Ради Шарля Мішеля, який замінив на посту Дональда Туска.

Як повідомлялося, 27 листопада Європейський парламент на пленарному засіданні затвердив склад Єврокомісії на нову п'ятирічку. Очолить вищий орган виконавчої влади Європейського союзу міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн. За запропонованих комісарів висловився 461 депутат, проти - 157, утрималися - 89. Всього в голосуванні брали участь 707 парламентаріїв. Нова Єврокомісія зможе стати до виконання своїх обов'язків 1 грудня, через місяць після раніше призначеного терміну.

Відео Урсула фон дер Ляєн – перша жінка на посаді президента Єврокомісії

Один з центральних органів ЄС очолила колишня міністерка оборони Німеччини. Вона змінить на посаді Жана-Клода Юнкера вже 1 листопада. Кандидатуру Урсули фон дер Ляєн підтримало більше половини членів новообраного європейського парламенту.  

Урсула фон дер Ляєн – перша жінка на посаді президента Єврокомісії

Залиште свій коментар

Вибір редакції