Новий спецпредставник США із врегулювання ситуації в Україні озвучив найкращий спосіб боротьби із РФ

У Держдепартаменті США повідомили, що завданням Курта Волкера буде підтримування контактів з лідерами України та іншими членами "нормандського формату". 

Україну потрібно зробити сильною із демократією, яка буде привабливою для жителів Донбасу.

Про це заявив спецпредставник США з врегулювання кризи в Україні Курт Волкер, - повідомляє Укрінформ із посиланням на українську службу "Голосу Америки".

 

"Найкращий спосіб протистояти нападам на Україну та російській пропаганді – це посилення України. Є дуже багато речей, які треба зробити в цьому напрямі, уряд важко над цим працює. І це має продовжуватися. Ми маємо бачити Україну стійкою, життєздатною, успішною, із сильною демократією. Щоб вона була привабливою для східних регіонів, і щоб на неї не змогла вплинути російська дезінформація", – переконаний він.

ВідеоСполучені Штати призначили спеціального посланця в українських питаннях

Разом з тим він не підтримує інформаційну політику в Україні у контексті заборони медіа чи роботи журналістів. "Невпевнений, що заборона на інформацію у будь-якому контексті – правильний спосіб вирішення проблеми. Я вважаю, що публічність та прозорість – це важливо", - підкреслює Волкер.

Раніше він називав виконання "мінських угод" необхідною умовою для пом'якшення санкцій щодо Росії. У лютому Волкер заявив, що підстав для зняття санкцій немає.

У Держдепартаменті США розповіли, що завданням Волкера буде підтримка регулярного контакту з лідерами України та іншими членами "нормандського формату".

Державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником щодо України.

Нагадаємо, що Волкер розпочав свою кар'єру в галузі зовнішньої політики як аналітик Центрального розвідувального управління 1986 року. Також працював у штабі сенатора Джона Маккейна від 1997 до 1998 року. Був кар'єрним дипломатом, який виконував обов'язки постійного представника в НАТО під час президентства Джорджа Буша та Барака Обами. Наразі він є експертом з питань зовнішньої політики та національної безпеки в Інституті міжнародного лідерства Маккейна в Університеті штату Аризона.

Додамо, що спецпредставник США із врегулювання ситуації в Україні незабаром прибуде до Москви. Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

Залиште свій коментар