Новий старий господар Кремля: ЗМІ дізналися, як Путін оголосить про участь у виборах президента РФ

Глава РФ все ж не збирається відмовлятися від крісла в Кремлі.

Процедура висунення Володимира Путіна на пост глави РФ відбудеться в два етапи. Про це повідомляє "Коммерсантъ" з посиланням на два джерела, близькі до Адміністрації президента Росії.

Минулого тижня на закритих нарадах у політичному блоці Кремля обговорювалася стратегія президентської кампанії, йдеться в статті. Згідно з планами чиновників, перший етап запланований на листопад: Путін "дасть принципову згоду" на те, щоб висунути свою кандидатуру на новий термін. Формат події може нагадувати "пряму лінію президента": спілкування з громадянами, які сформулюють прохання про висунення.

Восени Путін може стати учасником низки внутрішньополітичних заходів, наприклад, відкриття пам'ятників і форумів.

Другий етап передбачає юридичне висунення Путіна як самовисуванця зі збором підписів на підтримку кандидата в найбільш пізні терміни, щоб офіційна виборча кампанія виявилася максимально стислою. Призначення виборів, згідно з законом, має відбутися від 7 до 17 грудня. Не пізніше ніж за 20 днів, тобто до 6 січня, відбудеться реєстрація ініціативної групи у ЦВК.

ВідеоТелеканал "Дождь" показав замок Путіна

Раніше ЗМІ повідомляли, що вибори президента Росії 2018 року можуть зробити за типом референдуму. Ставка буде зроблена на співвідношення явки і абсолютної більшості голосів від загального числа виборців. Такі зміни дозволять показати Путіну найбільш рекордний з 2000 року — моменту його обрання на перший термін — результат.

Залиште свій коментар