Новий уряд Греції отримав вотум довіри в парламенті

Прем'єр-міністр країни був змушений звернутися до парламенту з питанням про довіру у зв'язку з тим, що минулого тижня провів перестановки в уряді.

Уряд Греції, сформований прем'єр-міністром країни Георгіосом Папандреу тиждень тому, ввечері у вівторок, 21 червня, отримав вотум довіри в парламенті.

За довіру уряду проголосували 155 депутатів, 143 були проти, двоє утрималися.

Папандреу був змушений звернутися до парламенту з питанням про довіру у зв'язку з тим, що минулого тижня провів перестановки в уряді. Зокрема, він змінив міністра фінансів, главу МЗС, Міноборони та МВС.

Голосуванню передували акції протесту перед будівлею парламенту в Афінах. Учасники акцій виступали проти заходів суворої економії, запропонованих державою.

Як зазначається, грецькому парламенту ще належить розглянути п'ятирічний план, що включає в себе підвищення податків, розпродаж державного майна та інші непопулярні заходи, які є умовою отримання Грецією нових кредитів від ЄС і МВФ.

Парламентаріям належить проголосувати про прийняття нового пакета заходів зі скорочення державних витрат до кінця червня.

Греція, державний борг якої оцінюється в 330 мільярдів євро, знаходиться на межі дефолту. У 2010 році Євросоюз і МВФ виділили на допомогу цій країні 110 мільярдів євро, однак цього виявилося недостатньо.

Читайте також:

Греції відмовили в терміновому транші від ЄС і МВФ

В охопленій протестами Греції Мінфін віддали міністру оборони

Собаки підтримали антиурядові акції протесту в Афінах

Рейтинг Греції визнали найнижчим у світі

ВідеоНовий уряд Греції отримав вотум довіри в парламенті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: