Новий уряд Тунісу обіцяє "чистими руками" розправитися з корупціонерами

Новий уряд Тунісу обіцяє звільнити всіх політв'язнів і провести розслідування стосовно всіх, хто підозрюється в корупції в роки правління бен Алі.

Туніс поступово повертається до нормального життя. Ніч в цілому пройшла спокійно, відомостей про зіткнення не надходило. Нові урядовці "мають чисті руки" і обіцяють розслідувати діяльність попередньої корупційної влади.

Почав працювати автотранспорт, поступово відкриваються магазини, автозаправні станції. Аеропорти і морські гавані функціонують у звичному режимі. Люди виходять на роботу, однак з урахуванням зберігається надзвичайного стану на місцях перебувають до 14:00 за місцевим часом.

Напередодні прем'єр-міністр Тунісу Мухаммед аль-Ганнуші оголосив склад тимчасового уряду національної єдності, до якого увійшли ключові міністри старого кабінету. У загальній складності шість міністрів з уряду, відправленого скинутим президентом у відставку, зберегли свої пости.

Аль-Ганнуші наголосив, що всі "старі" міністри" у своїй діяльності неухильно турбувалися про інтереси туніського народу" і "мають чисті руки".

У той же час, за підсумками інтенсивних консультацій, лідери найбільш впливових туніських опозиційних партій також увійшли до нового уряду. Засновник найбільшої в країні опозиційної Прогресивної демократичної партії (ПДП) Наджіб Шеббі став міністром регіонального розвитку.

Лідер партії "Ат-Тадждід" ("Оновлення") Ахмед Ібрагім займе пост міністра вищої освіти, а глава "Союзу свободи" і праці Мустафа бен Джаафар отримає портфель міністра охорони здоров'я.

Новий уряд, за словами туніського прем'єра, негайно розпочне наводити порядок в країні і проводити реформи. Влада обіцяє звільнити всіх політв'язнів і провести розслідування стосовно всіх, хто підозрюється в корупції в роки правління бен Алі.

Нагадаємо, за офіційними даними, в результаті повстання, що призвело до краху режиму і втечі з Тунісу президента Зін аль-Абідін Бен Алі, і супутньої йому хвилі насильства загинули 78 людей, 98 отримали поранення.

Збиток для економіки через події останніх днів становив 1,6 мільярда євро. Обстановка, незважаючи на коригування у бік стабілізації, продовжує жорстко контролюватися військовими і силами безпеки.

Читайте також:

У Тунісі оголосили склад нового уряду

Силовики розігнали демонстрацію в Тунісі водометами і газом

Скинутий президент Тунісу вивіз з країни 1,5 тонни золота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: