Новий уряд Тунісу звільнить із в'язниць всіх опозиціонерів

Новий уряд країни коаліція візьме курс на "повну відмову від минулого", визнає заборонені партії та проведе "загальну амністію".

На своєму першому засіданні уряд Тунісу обговорить проект закону про загальну амністію, яка торкнеться критиків колишнього режиму, але не президента-втікача Зіна аль-Абідіна Алі, обвинуваченого разом з членами сім'ї в корупції.

Тимчасовий президент країни Фуад Мебазаа оголосив про те, що коаліція візьме курс на "повну відмову від минулого", визнає заборонені партії, проведе "загальну амністію". З в'язниць будуть випущені всі опозиціонери і критики режиму екс-президента Зіна аль-Абідін Бен Алі, в тому числі з ісламського руху "Ан-Нахда" ("Відродження").

Мебазаа і прем'єр-міністр Мохамед Ганнуші заявили про вихід із правлячого при бен Алі Демократичного конституційного об'єднання.

Нагадаємо, у Тунісі розпочато антикорупційне розслідування проти бен Алі і його клану, рахунки колишньої правлячої сім'ї заморожені в Німеччині, Швейцарії та Франції. Вже заарештовано 33 члени сім'ї бен Алі, ведеться розгляд у відношенні незаконних фінансових операцій.

У результаті протистояння в Тунісі з кінця грудня загинули 78 людей, 98 поранені. Збиток для економіки, за попередніми даними, становив 1,6 млрд євро.

Читайте також:

Прем'єр Тунісу попросив президента-втікача не повертатися

Новий уряд Тунісу обіцяє "чистими руками" розправитися з корупціонерами

Швейцарія заморозила рахунки президентів Тунісу і Кот-д'Івуара

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: