Новому урагану в Атлантиці присвоєно другу категорію небезпеки

Сформований в Атлантиці ураган "Ігор" посилився до другої категорії небезпеки.

Сформований в Атлантиці ураган "Ігор" досяг другої категорії небезпеки за п'ятибальною шкалою. Про це повідомили сьогодні в Національному центрі зі спостереження за ураганами в Майамі (штат Флорида).

Циклон, перетинаючи океан зі сходу на захід, знаходиться вже в 1800 км на схід від Малих Антильських островів Карибського басейну і рухається на захід із швидкістю 30 км на годину. В даний час сила вітру в центрі урагану становить 165 км на годину.

Однак, за даними метеорологів, найближчої доби потужність стихії істотно зросте, і вже до понеділка "Ігор" може досягти третьої категорії небезпеки, а ще через пару днів навіть четвертої. Разом з тим поки, за прогнозами фахівців, ураган повинен пройти повз сушу, не заподіявши узбережжю особливої шкоди.

"Ігор" став четвертим атлантичним ураганом цього сезону, який триває, за традицією, з 1 червня до 30 листопада. Раніше в Атлантиці бушував ураган "Алекс", "Даніель" і "Ерл".

У поточному сезоні тут можуть сформуватися до 20 тропічних штормів, близько половини з яких переростуть в урагани, а кілька досягнуть п'ятої, найвищої категорії небезпеки.

Читайте також:

В Інтернет потрапило шокуюче відео з борта теплохода, який потрапив в шторм

Тропічний шторм "Ерміна" досяг берегів США і завдав перші збитки

У Франції через дощі евакуйовано більше тисячі туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: