Новообрана президентка Грузії вважає співпрацю з Росією недоречною зараз

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона додала, що Грузія займає проєвропейську позицію.

Саломе Зурабішвілі, яка виграла президентські вибори в Грузії, не вважає, що зараз є доречною  співпраця з Росією.

Про це вона розповіла в інтерв'ю російській службі BBC.

"Не думаю, що, доки Росія веде себе так, як зараз, з урахуванням того, що відбувається на лінії окупації, де викрадають людей, і ця лінія рухається вглиб нашої території, все ближче до Тбілісі... з урахуванням того, як Росія зараз веде себе щодо України, не думаю, що все це означає, що ми можемо прямо зараз перейти до співпраці", - заявила Зурабішвілі.

Вона додала, що Грузія займає проєвропейську позицію, і у випадку, якщо західні партнери країни в особі Європи і Америки почнуть діалог з Росією, тоді, звичайно, Грузія не залишиться осторонь.

Нагадаємо, після опрацювання 100% бюлетенів перемогу на президентських виборах у Грузії отримала кандидатка від провладної партії "Грузинська мрія" Саломе Зурабішвілі. Вона отримала 59,52% голосів.

ВідеоУ Грузії востаннє прямим голосуванням обирали президента

Після інавгурації в країні набере чинності нова Конституція і президента обиратимуть не громадяни, а спеціальна колегія. На нинішніх виборах у лідери вибилися двоє - кандидатка від керівної партії та соратниця чинного президента Грузії Саломе Зурабішвілі та опозиціонер Григол Вашадзе. 

У Грузії востаннє прямим голосуванням обирали президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції