Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новообраний прем’єр-міністр Вірменії Пашинян першою відвідає Росію та зустрінеться з Путіним

У Кремлі уточнили, про що говоритимуть представники країн.

Новий прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян проведе першу зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це повідомив помічник президента РФ Юрій Ушаков, пише РБК.

"Це перший контакт, він сам по собі важливий, щоб вони познайомилися", - заявив він.

За словами Ушакова, зустріч відбудеться у понеділок, 14 травня, під час засідання Вищої Євразійської економічної ради за участю лідерів п'яти країн, які входять до Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), де цього року головує РФ.

Водночас помічник Путіна висловив сумнів, що під час першої зустрічі будуть глибоко обговорюватися всі теми співпраці.

"Якісь теми будуть з'ясовані, в тому числі в рамках висловлювань Пашиняна щодо ЄАЕС (новий прем’єр Вірменії раніше критикував ЄАЕС - прим.ред.) і Організації Договору про колективну безпеку", - додав Ушаков.

Зазначимо, участь у засіданні братимуть президент Білорусі Олександр Лукашенко, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, президент Киргизії Сооронбай Жеенбеков, а також запрошено президента Молдови Ігоря Додона, адже планується розглянути питання про статус спостерігача, яким можуть наділити Молдову.

Нагадаємо, раніше провладна партія Вірменії погодилася обрати прем'єр-міністром кандидата від опозиції Нікола Пашиняна. Про це заявив очільник фракції Республіканської партії Вірменії Ваграм Багдасарян. Посада звільнилася після того, як керівник уряду Серж Саргсян пішов у відставку під тиском народних протестів.

Після цього Путін надіслав новообраному прем'єр-міністру Вірменії, лідеру протестів Ніколу Пашиняну привітання у зв'язку з призначенням на посаду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції