Новостворений уряд у Киргизії відмовився від переговорів з Бакієвим

У Киргизії голова новостворенного уряду відмовилася від переговорів з президентом країни після того, як "постраждали більше тисячі патріотів".

Голова тимчасового уряду Киргизії Роза Отунбаєва заявила, що не має наміру вести переговори з президентом республіки Курманбеком Бакієвим. "Ніяких переговорів з Бакієвим не очікується", - сказала вона.

За словами Отунбаєвої, вона не має наміру обговорювати умови відставки президента після того, як "постраждали більше тисячі патріотів". Нагадаємо, нова влада Киргизії, заявила, що всю провину за безлади, в яких загинули більше 70 людей і більше тисячі отримали поранення, вони покладають на колишнє керівництво країни.

На користь переговорів висловився сам Бакієв. Він зазначив, що був би радий сісти за стіл переговорів зі своїми опонентами. Президент, який в даний час знаходиться на півдні країни, повторив, що не збирається йти у відставку. При цьому він відмовився взяти на себе відповідальність за людські жертви. "На моїх руках немає крові, це в опозиції руки в крові", - заявив Бакієв.

Раніше в пресі з'явилася неофіційна інформація, згідно з якою Бакієв нібито готовий був піти у відставку в обмін на гарантії безпеки собі та своїй родині.

У Киргизії в останні дні відбулися антиурядові виступи, що супроводжувалися заворушеннями і грабежами. Увечері 7 квітня антібакієвська опозиція оголосила про створення тимчасового уряду. У той же час, враховуючи, що президент відмовився йти у відставку, процес зміни влади в республіці завершений не був.

Читайте також:

Киргизія покликала російські війська наводити порядок у країні

Провину за загиблих під час заворушень у Бішкеку поклали на брата Бакієва

Внаслідок заворушень у Бішкеку постраждали понад 1500 людей

У Киргизії оголошено дводенну жалобу

ВідеоУряд Киргизії відмовився від переговорів з Бакієвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: