Новозбудована спецлікарня в китайському Ухані прийняла перших пацієнтів з коронавірусом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Перші 50 пацієнтів були доставлені до нової лікарні військовими медиками.

Нова спеціалізована лікарня "Хуошеншань", яку збудували в китайському Ухані усього за 10 днів, 3 лютого почала приймати перших пацієнтів з коронавірусом.

Як повідомляє CGTN, перші 50 пацієнтів були доставлені військовими медиками до новозбудованої спецлікарні із трьох лікарень міста, яке є епіцентром поширення нового вірусу.

Зазначається, що нова лікарня "Хуошеншань" відкрилася 2 лютого і має 1000 місць.

Президент Китаю Сі Цзіньпін назвав відкриття нової лікарні в Ухані початком "народної війни з попередження епідемії".

Нагадаємо, що через швидке поширення коронавірусу у Китаї влада вирішила побудувати дві нові спеціальні лікарні.

Будівництво госпіталю "Хуошеншань" розпочалося 24 січня. А вже 3 лютого вона прийняла перших пацієнтів.

Друга лікарня "Лейшеншан" має запрацювати 5 лютого на площі 30 тис. квадратних метрів. Вона буде розрахована на 1300 місць. Будівництво цієї лікарні розпочалося 27 січня.

Станом на 4 лютого від коронавірусу у світі загинули 426 людей, майже 20 000 інфіковані.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Наступна публікація