Нойєрт відмовилася від посади постпреда США в ООН

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нового кандидата оберуть незабаром.

Прес-секретар Державного департаменту Сполучених Штатів Гізер Нойєрт, якій президент Сполучених Штатів Дональд Трамп запропонував стати постпредом США при ООН, зняла свою кандидатуру.

Про це повідомляє Bloomberg, з посиланням на заяву прес-секретаря.

Нойєрт подякувала президентові Дональду Трампу і держсекретарю Майку Помпео за їхню пропозицію, але заявила, що відмовляється від цієї можливості.

"Я вдячна президенту Трампу та держсекретарю Помпео за довіру та висунення на посаду. Але останні два місяці були виснажливими для моєї сім'ї, тому, піклуючись про неї, я знімаю свою кандидатуру з розгляду", - підкреслила речниця

У Держдепартаменті повідомили, що нового кандидата на посаду в ООН президент оголосить найближчим часом.

Нагадаємо, Ніккі Гейлі кілька місяців тому оголосила, що йде з посади постійного представника США при ООН. Водночас, вона погодилась виконувати обов'язки до кінця нинішнього року. Після того з'явилася інформація, що її місце нібито повинна зайняти Гізер Нойєрт.

ВідеоПеред скликаним Росією засіданням Радбезу ООН європейські країни спільно підтримали Україну

Удар на випередження Кремля провалився. Перед скликаним Росією засіданням Радбезу ООН вісім європейських країн зробили спільну заяву, в якій підтримали Україну і засудили російську агресію на Донбасі. Документ підписали члени Радбезу: Велика Британія, Франція, Німеччина, Польща, та Бельгія, доєдналися до них Італія, Нідерланди і Швеція. 

Перед скликаним Росією засіданням Радбезу ООН європейські країни спільно підтримали Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції