Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НС з російським крейсером: стало відомо, коли вирішать піднімати затонулий у Мурманську док

Один з найбільших плавучих доків у світі ПД-50 затонув на 82-му судноремонтному заводі.

Збиток від аварії в Мурманську з плавучим доком ПД-50 можна буде в повному обсязі оцінити тільки після його підняття на поверхню, а рішення про це поки не прийнято, повідомив глава російського Мінпромторгу Денис Мантуров.

"Буде прийматися рішення. Зараз водолази працюють. У найближчі два дні буде прийнято рішення (піднімати затонулий плавдок чи ні - ред)", - сказав він журналістам, відповідаючи на запитання російського "Інтерфаксу", про збиток від аварії.

ПД-50 був побудований в 1980 році у Швеції, він має довжину 330 м, ширину 67 м, вантажопідйомність - 80 тисяч тонн.

Нагадаємо, що затонув плавучий док при виході з нього важкого авіаносного крейсера "Адмірал Кузнєцов" на АТ "82 судноремонтний завод» в Мурманську в ніч проти вівторка. Під час інциденту впали два баштові крани. "Адмірал Кузнєцов" в результаті падіння крана отримав пошкодження борту вище ватерлінії, воно не критичне, повідомив "Інтерфаксу" голова Об'єднаної суднобудівної корпорації Олексій Рахманов.

"Є рваний отвір розміром чотири на п'ять метрів. Пошкоджений борт вище ватерлінії", - сказав він. "Очевидно, що коли 70-тонний кран падає на палубу, таке пошкодження може відбутися. Всі ці ушкодження ми вважаємо незначними. Вони вкладаються в звичайну практику корпусного ремонту", - пояснив глава ОСК.

Залиште свій коментар

Вибір редакції