Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Московська няня-дітовбивця може "вплинути" на російське законодавство

У Москві вже обговорюють зміни до трудового права.

Няня-вбивця була зареєстрована у міграційній службі, але не повідомила чиновників, що знайшла роботу. 38-річна Гюльчехра Бобокулова приїхала до Москви з Узбекистану, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Посадовці одразу заговорили про необхідність жорсткішого нагляду за нянями. Зокрема, запропонували обов'язкову перевірку психічного стану та необхідність мати довідку від психіатра.

Також обговорюються варіанти жорсткіших вимог до кадрових агентств і контролю їх діяльності.

Як повідомлялося, 29 лютого, у Москві біля станції метро "Жовтневе поле" людина із головою вбитої дитини у руках почала кричати "Аллах Акбар". За попередньою інформацією,  вона працювала нянею та вбила 4-річну дівчинку, за якою доглядала. Після цього зловмисниця відрізала голову дитині та підпалила квартиру.

Поведінка жінки налякала не лише випадкових перехожих, але й поліцію. "Вона прийшла до входу в метро з червоним пакетом, з якого дістала голову дитини. Вона ходила довго і щось кричала, але до неї ніхто не підходив, всі боялися", — розповіли очевидці. Пізніше з'явилася інформація про те, що жінка-дітовбивця була під впливом наркотиків.

Інтернет-користувачі піддали критиці дії московської поліції під час затримання жінки. Юзери звернули увагу, що за антипутінські плакати й мітинги правоохоронці в'яжуть протягом п'яти хвилин, а підійти до жінки, котра погрожує вчинити теракт, не можуть протягом години.

Кореспондент ТСН Костянтин Коробов

Відео У Москві поліція затримала жінку, яка ходила біля станції метро з відрізаною головою дитини

Залиште свій коментар

Вибір редакції