Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Няш-мяш" і секс-іграшка з обличчям Миколи II: у РФ розгорівся скандал через карикатуру з Поклонською

Художник Денис Лопатин заявив про крадіжку скандальної карикатури.

Художник Денис Лопатин намалював карикатуру на депутата Держдуми Наталю Поклонскую, яка тримає в руці секс-іграшку з обличчям імператора Миколи II, у грудні 2017 року, а зараз історія отримала своє продовження.

Про це пише Лента.ру.

Так художник відреагував на скандал навколо фільму Олексія Учителя «Матильда». Парламентарій неодноразово скаржилася на картину в прокуратуру, намагаючись не допустити вихід стрічки в прокат. На її думку, фільм, в якому розповідається про стосунки імператора із балериною, ображає почуття вірян.

23 травня Поклонська звернулася до голови Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикину з проханням перевірити карикатуру. Вона також запропонувала слідчим, які відмовилися порушувати кримінальну справу, замовити у художника свої портрети «в такому ж вигляді». «Від душі повеселіться від побаченого», — побажала депутат.

Карикатура на Поклонську
sibreal.org

Також художник Денис Лопатин заявив про крадіжку скандальної карикатури, що зображає депутата Держдуми Наталю Поклонскую і секс-іграшку з обличчям імператора Миколи II.

За словами Лопатіна, картину вкрали ще восени 2017 року — вона зникла з комори арт-центру «Гараж» в місті Петропавловську-Камчатському. Він припустив, що це могли зробити представники казацької громади — після зникнення дружині Лопатіна нібито зателефонував чоловік, який представився отаманом Миколою Бянкиним. Він запропонував обговорити умови повернення картини.

Нагадаємо, що скандальний фільм "Матильда" заборонили до показу в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції