Нью-Йорк названо найгіршим містом для безробітних

Forbes склав рейтинг міст, де краще живеться безробітним. Нью-Йорк опинився у кінці списку.

Найгіршим містом для життя безробітного в США є Нью-Йорк. Про це свідчать матеріали журналу Forbes, який склав рейтинг найбільш і найменш перспективних американських міст з точки зору громадян, що втратили роботу.

Критерієм стало співвідношення між максимальним обсягом грошової допомоги з безробіття і вартістю життя для осіб з щорічним доходом 150 тисяч доларів. За цим показником містом, найбільш сприятливим для життя безробітних з середнього класу, став Піттсбург (штат Пенсільванія). У цьому населеному пункті співвідношення склало 47,6%, тобто представник середніх верств населення, що втратив роботу, зміг би задовольнити свої звичайні потреби майже наполовину. У список міст-лідерів увійшли також Провіденс, штат Род-Айленд (41%), і Шарлотт в Північній Кароліні (39,9%). У десятці присутні Бостон, Ролі, Філадельфія і Сіетл. В кінці опинився, окрім Нью-Йорка з показником лише 17,2%, також Сан-Франциско (20,6%) і Орландо (21,4%).

В цілому мешканці великих міст більше страждають від безробіття, оскільки обсяг допомоги з безробіття встановлюється на рівні штату, а не міста. В той же час, вартість життя в мегаполісах, як правило, значно вище.

Безробіття в США значно зросло через економічну кризу в країні, досягнувши в січні 2009 року 17-річного максимуму в 7,6%. За прогнозами фахівців, найближчими місяцями скорочення робочих місць в економіці США продовжуватиметься.

Читайте також:

Криза поглинула Уолл-стріт

До кінця березня в Україні буде 2,8 млн. безробітних

Україна 68-ма в світі за рівнем життя

Від кризи можна сховатися в монастирі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: