Нью-Йорк подав до суду на Нігерію

Нігерійська сторона не дотримується законодавства у сфері оподаткування.

Влада Нью-Йорка подала позов до уряду Нігерії. У своїй заяві керівництво американського міста вказало, що нігерійська сторона не дотримується законодавства у сфері оподаткування, і зажадало погасити багатомільйонну заборгованість з податків і зборів за використання нью-йоркської нерухомості в комерційних цілях.

У мерії Нью-Йорка розповіли, що на уряд Нігерії оформлені декілька офісів та інших приміщень у 22-поверховому будинку на Манхеттені. За даними адміністрації міста, всі ці приміщення використовуються африканською країною в комерційних цілях, що згідно із законом оподатковується. В даний час сума заборгованості Нігерії перед Нью-Йорком становить від 4 до 16 мільйонів доларів. Точна сума не називається.

"Ми претендуємо на кожен долар з цієї суми, особливо в ці важкі для світової економіки часи", - зазначив мер Нью-Йорка Майкл Блумберг.

Згідно міському законодавству, від сплати податків за використання нерухомості на території Нью-Йорка звільняються іноземні місії ООН, консульства інших держав та інші дипломатичні відомства. Проте, як підкреслив Блумберг, іноземні уряди не можуть претендувати на звільнення від сплати податку на майно, що використовується для комерційних цілей.

"Якщо уряд тієї чи іншої країни веде в Нью-Йорку якийсь бізнес, то воно зобов'язане своєчасно сплачувати всі необхідні податки, як це роблять усі добропорядні жителі міста", - заявив глава Нью-Йорка.

Як скоро суд приступить до розгляду позову, невідомо. Уряд Нігерії поки не прокоментував ситуацію, що склалася.

Читайте також:

Нігерійські повстанці оголосили про припинення вогню

У столиці Сомалі бойовики розв'язали запеклий бій з військовими: 30 загиблих

Бразилія та Нігерія стали непостійними членами Ради безпеки ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: