Нью-Йорк відмовився узаконити одностатеві шлюби

Попри очікування виконавчої влади та громадян штату Нью-Йорк, сенат проголосував проти дозволу одностатевих шлюбів.

геї
Сенат штату Нью-Йорк проголосував проти дозволу одностатевих шлюбів. Із загального числа сенаторів, за ухвалення законопроекту свої голоси віддали 24 людини, проти - 38.

За словами сенатора-демократа Рубена Діаса, питання про легалізацію одностатевих шлюбів в Нью-Йорку слід було винести на референдум. Він зазначив, що в цьому випадку більшість жителів штату напевно б проголосували проти, тому що представники ряду релігійних громад неодноразово зверталися до влади з проханням "захистити традиційні сімейні цінності".

Однак згідно з опитуванням, проведеним Marist College, проти одностатевих шлюбів виступили лише 42 відсотки жителів Нью-Йорка, в той час як 51 відсоток респондентів поставився до ідеї узаконити одностатеві шлюби позитивно. Аналогічні результати також показало опитування, проведене в червні 2009 року одним з нью-йоркських університетів: тоді за ідею узаконити одностатеві союзи виступив 51 відсоток жителів штату, а проти - 41.

У жовтні губернатор Нью-Йорка Девід Петерсон висловив упевненість в тому, що Сенат штату схвалить цей законопроект. Раніше нижня палата нью-йоркських законодавчих зборів схвалила легалізацію одностатевих шлюбів, після чого Петерсон запевнив жителів штату, що правозахисникам також вдалося домогтися підтримки проекту більшістю сенаторів.

Раніше легалізація одностатевих шлюбів була схвалена міською радою округу Колумбія, на території якого знаходиться столиця США - Вашингтон. Крім того, столична влада визнає легальними шлюби одностатевих пар, укладені в інших частинах країни. Однак, відповідно до федеральних законів, більшість одностатевих шлюбів, які укладаються в межах штатів, не визнаються за їх межами.

В даний час одностатеві шлюби дозволені в Коннектикуті, Вермонті, Массачусетсі і Айові. Також з 1 січня 2010 року подібні союзи можна буде укладати в Нью-Гемпширі. 

Читайте також:

Разом з геями у Литві забороняють НЛО, Христа і Діда Мороза

У Нью-Йорку судитимуть п'ятьох обвинувачених в організації терактів 11 вересня

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: