Нью-йоркські терористи звинуватили ФБР у брехні

Терористи хотіли провести акт помсти, який, на їх думку, повинен був стати відповіддю на політику американських властей по відношенню до бойовиків-ісламізму.

Всі четверо звинувачених у підготовці серії терактів в Нью-Йорку 3 червня заявили в суді про свою невинність.

Адвокат одного зі звинувачуваних, Лагерра Пейена (Laguerre Payen), сказав, що його підзахисний, який раніше зізнався, що брав участь в терористичній змові, міг дати ці свідчення через погане знання англійської мови. Адвокат припустив, що Пейен був обдурений. Проте прокурор стверджує, що Лагерр Пейен володіє англійською мовою в достатній мірі.

Лагерр Пейен, Джеймс Кроміті (James Cromitie), Девід Уїльямс (David Williams) і Онта Уїльямс (Onta Williams) були арештовані в травні 2009 року в результаті масштабної операції ФБР. Повідомлялося, що вони придбали у переодягнутого агента ФБР вибухівку і ракети, заздалегідь знешкоджувані спецслужбами.

В ході розслідування з'ясувалося, що змовники планували висадити синагогу "Рівердейлський храм" (Riverdale Temple) і Єврейський центр Рівердейла (Riverdale Jewish Center) і обстріляти ракетами американські літаки.

За версією слідства, терористи хотіли провести акт помсти, який, на їх думку, повинен був стати відповіддю на політику американських властей по відношенню до бойовиків-ісламізму. Якщо затриманих визнають винними, вони можуть бути засуджені до довічного ув'язнення.

Читайте також:

В Ірані підірвали мечеть, близько 30 загиблих

Іран звинуватив США в організації теракту в мечеті

В Ірані публічно стратили трьох терористів

У Пакистані таліби захопили в заручники 400 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: