Обама: дні "жорстокого диктатора" Каддафі полічені

На думку Обами, дні Каддафі при владі полічені, однак його відсторонення займе якийсь час.

Змусити лівійського диктатора Муамара Каддафі швидко відмовитися від влади не вийде, заявив президент США Барак Обама в інтерв'ю телеканалу ABC.

"Відсторонення Каддафі від влади займе деякий час ... Змусити його піти за день не вийде. І пам'ятайте, операція триває всього лише дев'ять днів", - сказав президент США.

На думку Обами, дні Каддафі при владі полічені. "Наближені Каддафі розуміють, що кільце звужується, що їхні дні, можливо, полічені, і їм доведеться гарненько обміркувати свої наступні кроки", - переконаний президент США.

Обама знову підкреслив, що буде вживати всіх заходів для того, щоб Каддафі покинув свій пост, але зазначив, що поки не знає, що послідує за зміною влади.

"Я буду докладати зусиль для того, щоб він був усунений від влади, і ми будемо обговорювати, які в нас варіанти після цього", - сказав президент США.

Він також заявив, що США не збираються проводити військові операції у всіх країнах, де відбувається гуманітарна криза.

"У Лівії склалася унікальна ситуація ... Але світ не повинен чекати від нас втручання в усі гуманітарні кризи ... Ми обміркуємо, чим можемо допомогти, якими методами, і не тільки військовими, а дипломатичними і політичними, ми маємо в своєму розпорядженні, оскільки розуміємо, що військові операції тягнуть за собою істотні витрати і ризики. До того ж наші війська і так занадто "розтягнуті", - сказав Обама.

"Я вчора (у зверненні до нації) намагався пояснити, що в певний момент ми отримали міжнародний мандат, в тому числі, і від арабських країн. Наявним був жорстокий диктатор, який мав намір вбити тисячі людей - без жодної пощади. У нас була можливість швидко розгорнути міжнародну операцію і переломити ситуацію ", - пояснив він.

Нагадаємо, днями Обама заявив, що міжнародна коаліція своєю військовою операцією зупинила "смертоносний наступ" лівійського диктатора Муамара Каддафі на опозиційні йому сили.

Все про військову операцію в Лівії читайте тут.

Читайте також:

НАТО запевнило, що наземної операції у Лівії не буде

Лівійська опозиція: ми нікого не просимо прийти і поміняти політичний режим

Обама спробував пояснити американцям цілі війни у Лівії

ВідеоОбама: дні "жорстокого диктатора" Каддафі полічені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: