Обама допоможе арабським демократіям матеріально

Президент США пообіцяв фінансову підтримку країнам, де почався перехід до демократичної форми правління.

У четвер, 19 травня, глава Білого дому Барак Обама заявив, що США в найближчі місяці мають намір використовувати весь свій вплив для стимулювання процесу реформ в регіоні Близького Сходу та Північної Африки.

"У наступні місяці Америка повинна використовувати весь свій вплив для підтримки реформ в регіоні. Навіть при розумінні, що кожна країна має свої особливості, нам все одно слід щиро говорити про ті принципи, в які ми віримо, і з друзями, і з ворогами" , - сказав він, виступаючи з промовою про нову політику США на Близькому Сході і в країнах Північної Африки.

"Наш сигнал простий: якщо ви берете на себе ризики і зобов'язання з проведення реформ, ви отримаєте повну підтримку Сполучених Штатів. Ми також повинні почати вживати зусилля з розширення впливу за межами суспільних еліт, щоб домогтися контакту безпосередньо з тими людьми, які будуть визначати майбутнє, - з молоддю", - сказав Обама.

Президент пообіцяв, що США будуть продовжувати брати на себе зобов'язання з підтримки підприємництва в країнах регіону, будуть продовжувати практику освітніх обмінів, розширювати співробітництво в галузі науки і технологій, боротьби із захворюваннями.

"Також у всьому регіоні ми маємо намір надавати допомогу цивільному суспільству, включаючи тих його представників, які можуть бути переслідувані офіційною владою і тих, хто говорить незручну правду. І ми використовуємо всі технології, щоб говорити з людьми і слухати їхні голоси", - сказав Обама .

За словами американського президента, США, через підтримку економічних перетворень в країнах цього регіону, мають на меті розвивати основні цивільні права і вільний доступ до інформації - невід'ємні складові сучасного суспільства.

"Ми будемо підтримувати відкритий доступ в Інтернет і право журналістів бути почутими - хай то буде велике ЗМІ або блогер. У 21-му столітті інформація є владою, і справді не може бути прихована, а легітимність урядів безпосередньо залежить від активних і поінформованих громадян", - вважає Обама.

Раніше повідомлялося, що в своїй промові Обама заявив, що не Америка вивела людей на вулиці Тунісу і Каїра.

Читайте також:

"Аль-Каїда" заявила про причетність до революцій в арабському світі

Молодь Єгипту готує нову революцію

Єгипетська армія розкрила таємниці революції та повалення Мубарака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: