Обама дозволить військовим зізнаватися в гомосексуалізмі

Обама хоче скасувати закон, впроваджений Клінтоном, згідно з яким військовим не дозволяється служити, якщо вони відкрито визнають себе геями.

В американській армії буде покінчено з принципом don't ask-don't tell ( "не питай, не говори"), який забороняє гомосексуалістам служити, якщо вони відкрито зізнаються в своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Про це заявив президент США Барак Обама на зустрічі з представниками Human Rights Campaign, організації, що відстоює права гомосексуалістів.

На думку президента США, влада не повинна позбавляти патріотів можливості служити. "Ми повинні привітати їх готовність запропонувати свою допомогу (...), особливо коли ми боремося у двох війнах", - заявив Обама.

Президент США не уточнив, коли буде відмінено принцип don't ask-don't tell і як буде після цього побудована служба в армії. Відсутність конкретики в промові Обами розчарувала багатьох учасників зустрічі.

Обама вже давно обіцяв розширення прав гомосексуалістів в США, проте з тих пір, як він був обраний президентом США, робота в цьому напрямку була фактично згорнута.

Наприклад, наприкінці березня 2009 року в адміністрації президента заявили, що поки не будуть скасовувати принцип don't ask-don't tell, так як у чиновників є більш важливі справи.

Принцип don't ask-don't tell був затверджений у збройних силах США в 1993 році президентом Біллом Клінтоном.

Згідно з цим принципом гомосексуалісти мають право служити в армії, тільки якщо вони приховують свою сексуальну орієнтацію. У свою чергу, їх начальники не мають права ставити підлеглим питання, що стосуються сексуальної орієнтації.

Читайте також:

Гомосексуаліст подає в суд на Microsoft за образу гідності

Зала аплодувала стоячи мюзиклу про Гітлера-гея

Обама висунув на посаду посла у Новій Зеландії гомосексуаліста

У США геїв та лесбіянок прирівняли до негрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: