Обама грає у гольф в чотири рази частіше за Буша

Барак Обама за 9 місяців свого президентства зіграв у гольф стільки разів, скільки Джордж Буш майже за три роки.

Президент США Барак Обама за дев'ять місяців роботи в Білому домі зіграв у гольф 24 рази, у той час як його попереднику Джорджу Бушу знадобилося на це два роки і 10 місяців.

Таким чином, нинішній перзидент США наразі грає у гольф майже в чотири рази частіше, ніж екс-президент. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

За даними журналістів, Буш припинив грати в гольф в 2003 році після початку операції в Іраку. Він заявив тоді, що батьки загиблих солдат не повинні бачити головнокомандувача, який грає в гольф.

Свою 24-у гру Обама провів напередодні в парі з радником з внутрішньої політики Мелоді Барнс. Обама вперше з моменту вступу на посаду грав з жінкою.

Раніше Обаму критикували, що він грає в спортивні ігри виключно з чоловіками. Проте прес-секретар Роберт Гіббс відзначив, що ця гра не була відповіддю на критику, просто Барс "добре грає в гольф".

Він також повідомив, що Обама і Барнс перемогли суперників - експерта з громадської охорони здоров'я Еріка Уітакер і керівника департаменту поїздок Білого дому Марвіна Ніколсона.

Нагадаємо, що, за останніми даними, рейтинг президента США Барака Обами демонструє рекордні показники падіння з тих, що фіксувалися за останні 50 років.

Різке зниження популярності Обами почалося з липня. Нагадаємо, тоді діяльність президента схвалювали 57% американців. У третьому кварталі цього року рейтинг президента США склав 53%, у той час як ще в квітні народна підтримка досягала 62%.

При цьому в Білий дім Обама прийшов з рейтингом 78%.

Таким чином, рейтинг Обами став найнижчим серед тих, що фіксувалися у попередніх голів Білого дому на тому ж етапі президентського терміну.

На думку соціологів, однією з головних причин падіння рейтингу президента стала активно лобійованого ним реформа системи охорони здоров'я. Крім того, рівень безробіття в США за останній час виріс майже на 10%.

Незадоволеність американців викликає і нерішучість влади з приводу подальших дій в Афганістані.

Читайте також:

Рейтинг Обами побив 50-річний рекорд падіння

Обама діє в Афганістані за планом Буша

Обама пояснив школяру, чому президента "ненавидять люди"

Нобелівський лауреат премії миру Обама направить в Афганістан ще 13 тис. солдат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: