Обама і Маккейн домовилися про співпрацю (відео)

Новообраний президент США Барак Обама та його колишній суперник Джон Маккейн у понеділок провели годинну зустріч. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Після зустрічі вони виступили зі спільною заявою про початок нової ери реформ у США. Як зазначається, Обама і Маккейн виступають за подолання економічної кризи, ухвалення нових законів у галузі енергетики та забезпечення національної безпеки США. Крім того, на їхню думку, необхідно припинити протистояння між демократами та республіканцями в інтересах відновлення довіри американців до уряду. Раніше в одному з телеінтерв’ю Обама заявив про намір включити до складу своєї адміністрації представників Республіканської партії.

Маккейн сказав, що "безумовно" має намір допомагати новій адміністрації. Обама ж повідомив, що запропонує низку посад представникам Республіканської партії. Правда, про посаду для самого Маккейна не йшлося.

Вибраний президент і його колишній суперник зустрілися за закритими дверима в штабі перехідної команди Обами в Чикаго. У розмові взяли участь майбутній шеф апарату Білого дому Рік Емануель і близький друг Маккейна, сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

Як наголошується в оприлюдненій після зустрічі спільній заяві, Обама і Маккейн упевнені, що на цьому "визначальному етапі історії" прихильники демократів і республіканців "потребують того, щоб їхні лідери співпрацювали і змінили неправильні звички Вашингтона", щоб "ми могли вирішувати загальні і невідкладні проблеми нашого часу".

"Ми сподіваємося, що в майбутні дні і місяці спільно працюватимемо над вирішенням таких ключових питань, як боротьба з фінансовою кризою, створення нової енергетики і забезпечення національної безпеки", - йдеться в документі.

Як передає ВВС, підтримка Маккейна з його авторитетом серед республіканців могла б опинитися вельми корисною для Обами, коли йому знадобиться просувати свої ініціативи через Сенат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: