Обама має намір послати додаткові війська в Афганістан

Обама таки направить додаткові війська до Афганістану, попри заяву, що афганці самі повинні вирішувати свої проблеми.

Президент США Барак Обама ухвалить рішення про відправлення додаткових військ до Афганістану 3 грудня 2009 під час візиту до військової академії країни в м. Вест-Поінт, у Нью-Йорку.

Там американський лідер вирішить, скільки саме додаткових солдатів необхідно для боротьби з бойовиками руху Талібан, що досі контролюють південь Афганістану.

Нагадаємо, на початку жовтня 2009 командувач силами НАТО в Афганістані американський генерал Стенлі Маккрістал заявив, що для перемоги над талібами потрібно ще 40 тис. американських військовослужбовців. Відтоді питання про відправку до Афганістану додаткових сил армії США в Кабул стало одним з основних для Обами.

Водночас, лідер талібів в Афганістані Мулла Мухаммед Омар нещодавно розповсюдив заяву, в якій відкинув ідею переговорів з президентом країни Хамідом Карзаєм і передбачив швидку поразку сил НАТО в регіоні.

Війна в Афганістані за участю НАТО триває з 2001 року. За цей час військам міжнародної коаліції так і не вдалося взяти всю територію країни під свій контроль.

Читайте також:

10 країн НАТО вирішили збільшити контингент в Афганістані

Обама планує завершити військову операцію в Афганістані

Обама діє в Афганістані за планом Буша

Нобелівський лауреат премії миру Обама направить в Афганістан ще 13 тис. солдат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: