Обама наказав розвідці підготувати доповідь про втручання Росії у вибори президента США

Обама наказав розвідці підготувати доповідь про втручання Росії у вибори президента США

Фото: Reuters

Матеріали будуть надані вже новому президенту Дональду Трампу.

Президент США Барак Обама розпорядився, щоб розвідувальні служби підготували і опублікували детальну доповідь про втручання Росії у вибори президента США.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Обама прийняв таке рішення під тиском своїх соратників з Конгресу, які вимагають розсекретити всю інформацію, пов'язану з цією ситуацією.

Зазначимо, що цей наказ Обами стане одним з його останніх розпоряджень на посаді голови держави, яку він покидає 20 січня 2017 року. Доповідь буде надано вже новому президентові США Дональду Трампу.

Нагадаємо, уряд США офіційно звинуватив Росію у кібератаках проти партійних організацій Демократичної партії під час кампанії президентських виборів-2016. При цьому в заяві Департаменту внутрішньої безпеки та Управління директора національної розвідки не звинувачується російський уряд у спробі злому державних систем виборців.

Посол Росії в США Сергій Кисляк заявив, що Штати не надали Росії ніяких доказів атаки їхніх хакерів на американські установи.

На початку вересня під час інтерв'ю Bloomberg президент РФ Володимир Путін "відхрестився" від здійснення хакерських нападів на бази даних Демократичної партії США, мовляв, йому нічого про це не відомо. І між іншим, заявив, що людей має цікавити не сам факт злому, а зміст інформації розсекречених баз. Тим часом, стало відомо, що сервери, з яких атакували Демпартію США, зареєстровані у Сибіру.

Сполучені Штати офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках

Сполучені Штати офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках

Повʼязані теми:

Наступна публікація