Обама назвав кращий подарунок на свій ювілей

Найкращим подарунком на свій 50-річний ювілей Обама вважає збільшення ліміту держборгу США.

Президент США Барак Обама, який відсвяткує свій п'ятдесятирічний ювілей 4 серпня, повідомив, що в якості подарунка до дня народження хотів би отримати "підвищення ліміту держборгу". Заява пролунала в інтерв'ю National Public Radio у четвер, 21 липня.

Нагадаємо, питання про збільшення ліміту держборгу має бути вирішене 2 серпня. Підняти його планку поки не вдається, оскільки республіканці і демократи не можуть дійти згоди щодо скорочення дефіциту бюджету, що склав у 2010 році 1,29 трильйони доларів. Якщо 2 серпня ліміт держборгу не буде підвищений, США можуть оголосити технічний дефолт.

Ліміт держборгу США зараз становить 14,28 трильйони доларів, однак він був перевищений вже у травні.

В інтерв'ю Обама також висловив готовність піти на компроміси. Щоб вийти з боргів і скоротити дефіцит, підкреслив Обама, США повинні прийняти ряд "важких рішень", що стосуються статей витрат, і позбутися від програм, які показали неефективність.

Як повідомлялося раніше, президент США пропонує серйозно скоротити витрати на оборону і змінити систему соціальних виплат, при тому він виступає за підвищення податків для більш заможних американців. Республіканці, які становлять більшість у Конгресі США не готові підтримати скасування податкових пільг та підвищення податкових ставок для багатих

Читайте також:

Обама придумав, як уникнути дефолту США

Агентства почали знижувати кредитний рейтинг США

 Обама розповів, чим скінчиться можливий дефолт для США

Moody's пропонує зробити держборг США безлімітним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: