Обама назвав найкращими президентами США себе й Рузвельта

Обама впевнений, що перші місяці нової адміністрації США були більш плідними, ніж у всіх його попередників після Рузвельта. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Барак Обама порівняв досягнення своєї команди з успіхами адміністрації Франкліна Рузвельта. 44-й президент США, виступаючи на заході Демократичного національного комітету, заявив, що перші чотири місяці нової адміністрації Білого дому були більш плідними, ніж у всіх його попередників після Рузвельта, який очолив країну в період Великої депресії.

Хоча економічна криза, з якою довелося зіткнутися Америці, виявилася найважчою за останній час, Обама вважає, що його уряд вже зумів досягти прогресу. "Якщо розглянути економіку в нинішній момент, я вважаю, можна сміливо сказати: ми відступили від краю прірви. З'явилася певна частка спокою, якого у нас раніше не було", - стверджує Обама.

Нагадаємо, 29 квітня виконалося 100 днів з тих пір, як Обама очолив Білий дім. Цей символічно важливий рубіж традиційно відзначається американськими політиками з часів президента Франкліна Делано Рузвельта.

Барак Обама прийшов до влади після перемоги на виборах, на яких він набрав 53% голосів виборців.

Читайте також:

"Жартівник" Обама розповів анекдот про Клінтон та свинячий грип

Обама вважає, що Освенцим звільнив його дядько та армія США

Обама зірвав робочий графік, щоб в придорожньому кафе з'їсти гамбургер

Літаки Обами викликали паніку в Нью-Йорку

ВідеоОбама про своє президенство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: