Обама не дозволив прирівнювати Мексику до Колумбії

Барак Обама негативно відреагував на висловлювання Гілларі Клінтон, яка порівняла поточну ситуацію в Мексиці з обстановкою в Колумбії двадцятирічної давності.

Президент США Барак Обама не погодився з точкою зору держсекретаря Гілларі Клінтон, яка порівняла поточну ситуацію в Мексиці з обстановкою в Колумбії двадцятирічної давності. Таку заяву глава держави зробив в бесіді з журналістами іспаномовної газети La Opinion, що виходить в Лос-Анджелесі.

Відповідаючи на запитання журналіста, Обама сказав, що Мексика - демократична держава з економікою, що зростає, тому таке порівняння недоречне.

У середу, 7 вересня, в своєму виступі перед Радою з міжнародних відносин, Гілларі Клінтон не тільки порівняла Мексику з Колумбією, але і висловила занепокоєння з приводу ймовірності виникнення повстанських рухів в Мексиці. Голова Держдепартаменту зазначила, що в Мексиці, як колись в Колумбії, частина регіонів знаходиться під контролем наркокартелів.

Слова Клінтон викликали негативну реакцію мексиканських політиків. Так, сенатор Рікардо Монреаль заявив, що такі виступи з боку Держдепу можуть свідчити про підготовлюваний американському вторгненні до Мексики. Прес-служба Білого дому розповсюдила заяву, в якій говорилося, що слова Клінтон були неправильно витлумачені.

Читайте також:

Гілларі Клінтон : США пишаються бути партнером України

Гілларі Клінтон стала зіркою таблоїдів після весілля Челсі (відео)

Гілларі Клінтон вказала на місце перебування бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: