Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обама підписав закон, за яким накладатимуться санкції на людей, які порушили права людини

Раніше відповідний закон накладав санкції лише на громадян РФ. 

Президент США Барак Обама підписав "Глобальний акт про права людини імені Магнітського", за яким тепер на людей, що порушили права людини в усьому світі, накладатимуться санкції. Про це повідомляє Meduza.

Акт передбачає можливість введення американських санкцій щодо громадян будь-якої іноземної держави за грубі порушення прав людини та корупцію. Закон може бути застосований і щодо офіційних осіб.

Цей законопроект входить до складу пакету законів про оборонний бюджет США. Крім іншого, пакет включає в себе положення про створення при Держдепартаменті центру з боротьби з іноземною пропагандою і дезінформацією, а також обмежує військове співробітництво Росії і США.

Зазначимо, раніше відповідний закон накладав санкції лише на громадян РФ. "Закон Магнітського" був прийнятий в грудні 2012 року. Причиною його прийняття стала смерть юриста Сергія Магнітського в московському СІЗО 2009 року. У рамках закону був створений список осіб, яким заборонений в'їзд в США в зв'язку з причетністю до порушень прав людини в Росії.

Нагадаємо, президент США Барак Обама в п'ятницю підписав закон про оборонну політику на 2017 рік, який передбачає виділення на оборону країни 618 млрд доларів. Закон, зокрема, передбачає виділення 350 млн доларів на військову допомогу Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції