Обама: Північна Корея загрожує усьому світу

США і Південна Корея обіцяють ні за яких обставин не дозволити КНДР володіти ядерною зброєю. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент США Барак Обама вважає, що Північна Корея з її ядерним арсеналом представляє серйозну загрозу для всього світу.

На спільній прес-конференції з президентом Південної Кореї Лі Мін Баком у Вашингтоні Обама підкреслив, що США активно добиватимуться згортання північнокорейської ядерної програми.

Також американський президент у черговий раз дав зрозуміти, що Південна Корея у жодному випадку не буде залишена наодинці з північнокорейською ядерною загрозою.

"Наше союзництво в цьому питанні непорушне і США підтверджують свій намір захищати громадян Південної Кореї. Ми маємо намір дати зрозуміти Північній Кореї, що вона не доб'ється пошани і не забезпечить безпеку за допомогою погроз і незаконного озброєння", - заявив Обама.

У свою чергу південнокорейський лідер додав, що "ні за яких обставин не дозволить Північній Кореї володіти ядерною зброєю".

Барак Обама і Лі Мін Бак дійшли до згоди, що необхідно повною мірою забезпечити виконання нової резолюції ООН, покликаної покласти край ядерним амбіціям Пхеньяна.

Президент США пообіцяв також розірвати порочне коло, коли КНДР створювала кризові ситуації з тим, щоб потім добиватися поступок від міжнародного співтовариства.

"Я хочу ще раз заявити, для Північної Кореї є інший шлях. Шлях, який веде до світла і економічного процвітання північнокорейського народу, включаючи повну інтеграцію країни в міжнародне співтовариство. Ця мета для Північної Кореї може бути досягнута тільки через мирні переговори, за допомогою яких ми досягнемо повного ядерного роззброєння на Корейському півострові", - сказав Обама.

Північна Корея 25 травня провела підземні випробування ядерного пристрою, а також здійснила серію запусків ракет ближнього і далекого радіусу дії, який сильно стурбували не лише її сусідів, але і весь світ.

Читайте також:

Засуджені в КНДР до каторги китайські журналістки визнали свою провину

Наступник Кім Чен Іра пообіцяв не проводити ядерних випробувань

Північна Корея заявила про ядерну загрозу з боку США

ООН посилила санкції проти Північної Кореї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: