Обама планує зробити ряд гучних заяв

Президент США Барак Обама оголосив про намір зробити ряд важливих заяв.

Президент США Барак Обама оголосив про намір зробити ряд важливих заяв.

"Починаючи із завтрашнього дня, ми зробимо серію оголошень по внутрішній і зовнішній політиці, по яких, як я вважаю, для нас буде критично важливим зробити швидкі дії", - заявив Обама телекомпанії АВС, яке стало його першим інтерв'ю як нового глави держави в перерві між інаугураційними балами.

Обама не став уточнювати, про які саме ініціативи йтиме мова, але підтвердив, що вважає головним пріоритетом прийняття запропонованого демократами нового пакету зі стимулювання економіки США у розмірі 825 мільярдів доларів.

"Ми бачили, як конгрес негайно почав працювати над пакетом з відновлення економіки. Його прийняття і надання людям роботи - це ті речі, на яких ми зосередимося більш всього", - заявив 44-й президент США.

За даними представників нової президентської адміністрації, в середу в Білому домі Обама проведе нараду зі своїми економічними радниками для обговорення ситуації у зв'язку з фінансовою кризою. Потім Обама проведе нараду з керівництвом міністерства оборони США і членами ради національної безпеки при президентові США, на яку запрошені, зокрема, глава Пентагону Роберт Гейтс і голова об'єднаного комітету начальників штабів ВС США адмірал Майкл Муллен.

Через декілька годин після вступу Обами на посаду нового глави апарату співробітників Білого дому Рам Еммануель підписав і направив у всі структури федерального уряду США розпорядження про те, що робота над урядовими розпорядженнями і правилами, над якими працювала адміністрація Джорджа Буша, має бути припинена до тих пір, поки адміністрація Обами не вивчить їх і не дасть свого схвалення.

Читайте також:
Барак Обама став 44-м президентом США
Сенатору Кеннеді стало зле на прийомі на честь Обами
Обамі передбачають переобрання і кілька замахів на життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: