"Американська Леді Ю" Барак Обама обіцяє громадянам США по тисячі доларів

Барак Обама прогнозує тривалу економічну кризу, проте впевнений, що зможе з нею впоратися.

Новообраний президент США Барак Обама пообіцяв в рамках свого плану зі стимулювання економіки країни понизити податки для більшості працюючих сімей на тисячу доларів.

За словами Обами, це буде першим кроком у виконанні його передвиборних обіцянок щодо зниження податків для середнього класу.

"Я знаю, що масштаб цього плану є безпрецедентним, але такою ж є і гострота нашої ситуації", - заявив майбутній глава Білого дому, додавши, що у випадку, якщо країна нічого не зробить, "рецесія може тягнутися багато років, а рівень безробіття досягне двозначної цифри".

Обама закликав конгрес якнайскоріше схвалити 800-мільярдний план стимулювання економіки. У своїй промові він нагадав, що об'єм виробництва впав до найнижчого рівня за останні 28 років. Багато американці виявилися нездатними виплачувати кредити по іпотеці, а переважна більшість громадян не впевнена щодо свого майбутнього.

При обліковій ставці, близької до нуля, і триваючому спаді економічної активності влади, необхідно вживати заходів, підкреслив Обама. "Тільки уряд може в короткостроковій перспективі забезпечити під'їм, необхідний для запобігання затяжній і глибокій рецесії", - сказав він.

Нагадаємо, план Обами включає також розширення допомоги з безробіття, виплат медичного страхування і подвоєння виробництва альтернативних форм енергії в США.

Барак Обама, інавгурація якого відбудеться 20 січня, присвятив свій перший тиждень у Вашингтоні планам з пожвавлення американської економіки, що переживає найсерйознішу рецесію з 1930-х років. В п'ятницю очікується публікація офіційних даних, згідно з якими в 2008 році у США втратили роботу до 2,5 млн. людей.

Обама має намір до 2011 року створити 3 млн. нових робочих місць. Щоб заручитися підтримкою свого плану як від демократів, так і від республіканців, Обама також планує знизити податки для бізнесу і приватних осіб, а також виділити фінансування на розвиток інфраструктури, зокрема, доріг та шкіл.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: